וילונות לייט וייב

//וילונות לייט וייב
וילונות לייט וייב2019-08-11T12:55:40+03:00

צפו בגלריית הוילונות לייט וויב שאנו מציעים

וילונות Light Wave מבית ליטל וילונות הם וילונות בעלי מראה יוקרתי הדומה לווילון רומאי, המופעלים כווילון גלילה. השלבים הרוחביים של הווילון עשויי בד, משמשים כתריס ומאפשרים שליטה בכמות האור החודרת לחלל החדר. וילון לייט ווייב עשוי שתי שכבות בד, כאשר הראשונה משמשת להצללה ואילו השנייה עשויה בד רשת שקוף למחצה. הרמת הווילון מתבצעת כמו בווילון גלילה וקיפול הבד האטום חושף את שכבת בד הרשת. בסגירת הווילון, הבד האטום מכסה את הרשת ומאפשר את הצללת החדר.

צוות המעצבים המיומנים של ליטל וילונות יגיע אל ביתכם או למשרדכם לביצוע מדידות ולפגישת ייעוץ ללא התחייבות. במהלכה נסייע לכם בבחירת שילובי הבדים והצבעים מתוך קולקציית הבדים העשירה של וילונות לייט וויב בהתאמה אישית לטעמכם האישי, לעיצוב החלל עבורו מיועד הווילון, לאווירה המבוקשת ולסוג התפירה המועדף עליכם.

כאן תוכלו ליהנות מייעוץ אישי של מעצבת פנים, לעיין בקטלוג הבדים ממיטב היצרנים בעולם ולהכיר את האופציה להפעלה חשמלית של וילונות לייט וויב באמצעות מנוע Somfy.

כמו כן, תוכלו להזמין וילונות לייט ווייב בהתאמה אישית ולתאם מועד להתקנת הווילון שתבוצע ע"י צוות ההתקנות עתיר הניסיון של ליטל וילונות.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

Call Now Button
צרו עמנו קשר
צור קשר